امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


به میزبانی کتابخانه مرکزی شهرستان قدس؛ نشست دورهمی کتاب پنجره های تشنه برگزار می شود نشست دورهمی کتاب پنجره های تشنه با حضور مهدی قزلی نویسنده اثر،علاقمندان وجمعی از اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان قدس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران ،نشست دورهمی  کتاب "پنجره های تشنه" اثر مهدی قزلی باحضورنویسنده اثر واعضا ی کتابخانه های عمومی وعلاقمندان در کتابخانه مرکزی شهرستان قدس برگزار می شود.

«پنجره های تشنه» روایت سفر ضریح جدید امام حسین (علیه السلام) از شهر مقدس قم به سمت کربلاست. در این کتاب لحظات شیرین و خواندنی از احساس مردم هنگام استقبال از این ضریح در قالب واژگان روایت می شود.

این اثر 313 صفحه ای در خود حوادث و اتفاقات را جای داده است که به خوبی بیانگر طوفان احساسات و ارادت مردم کشورمان به سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) است. احساساتی که گاه با توصیف صحنه روبه رو شدن یک پیرمرد و پیرزن روستایی با ضریح جدید امام حسین(ع) به تصویر کشیده شده است و گاه با ابراز ارادت مردم به خادمان و بانیان ساخت و انتقال این ضریح.

علاقمندان برای حضور دراین نشست دورهمی می توانند ،روز شنبه 18مهر ساعت15 به کتابخانه مرکزی شهرستان قدس واقع در خیابان عمارت کوچه فجر دوم مراجعه نمایند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر