امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


به میزبانی کتابخانه جوادالائمه(ع) شهرستان قدس؛ نشست دورهمی کتاب خارهای گل شده و گل های خارشده برگزار می شود نشست دورهمی کتاب خارهای گل شده و گل های خارشده با حضور زیبا اورنگ مدرس و مشاور حوزه علمیه باقرالعلوم(ع) در کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) شهرستان قدس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ نشست دورهمی کتاب "خارهای گل شده و گل های خارشده" با حضور زیبا اورنگ مدرس و مشاور حوزه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع)، علاقمندان و اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان در کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) شهرستان قدس برگزار می شود.

کتاب "خارهای گل شده و گل های خارشده" دومین جلد از مجموعه هفت جلدی «من دیگر ما» اثر حجت الاسلام والمسلمین محسن عباسی ولدی است که موضوع محبت و تأثیر آن در تربیت فرزند را بررسی می کند. این کتاب دربارۀ دلایل محبت نکردن والدین به فرزندان سخن گفته و در بخش دیگری از کتاب به دلایل اثر نکردن محبت در فرزندان و پس از آن نیز به شیوه های مختلف ابراز محبت پرداخته است.

علاقمندان برای حضور در این نشست دورهمی می توانند، روز سه شنبه 14آبان ساعت 10 به کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) شهرستان قدس واقع در میدان 9دی خیابان نفت مراجعه نمایند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر