امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عموميبا هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان برگزار شد؛ نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه پانزده خرداد شهرستان پیشوا با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان، نشست کتابخوان کتابخانه ای با حضور جمعی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی پانزده خرداد شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی تهران، به همت فرخ الدین قاسمی مسئول و صغرا ابراهیمیان کتابدار کتابخانه، با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در بین نوجوانان نشست کتابخوان کتابخانه ای با حضور جمعی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی پانزده خرداد شهرستان پیشوا برگزار شد.

گفتنی است در این نشست شش نفر به ارائه کتابهای خوانده شده خود پرداختند؛ در این نشست کتابهای "تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه: چگونه در کمتر از پنج دقیقه بفهمیم کسی دروغ می گوید" نوشته دیوید جی لیبرمن، توسط: فرخ الدین قاسمی؛ "زندگی و مرگ پهلوانان در شاهنامه" نوشته ابوالقاسم فردوسی، توسط: علیرضا کلکویی؛ "ز گفتار دهقان ... شاهنامه فردوسی به نظم و نثر»، توسط حمیدرضا کمیزی؛ "پیرمرد عاشق" نوشته عادل عربی، توسط: مبینا کمیزی؛ "هشتمین عادت" نوشته استیون کاوی، توسط کبری سمیعی معرفی و تجربه خواندن آنها به اشتراک گذاشته شد.

نسخه قابل چاپ
بيشتر