امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

 
متون عمومي
متون عمومي


به میزبانی کتابخانه مرکزی شهرستان قدس؛ «کوچه اقاقیا» نقد و بررسی می شود نشست نقد و بررسی کتاب «کوچه اقاقیا» با حضور راضیه تجار، نویسنده اثر و سیده عذرا موسوی به عنوان منتقد اثر در کتابخانه مرکزی شهرستان قدس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس، کتاب «کوچه اقاقیا» با حضور راضیه تجار، نویسنده اثر، سیده عذرا موسوی، منتقد اثر، اعضای کتابخانه و علاقمندان در کتابخانه مرکزی شهرستان قدس نقد و بررسی می شود.

"کوچه اقاقیا" رمانی اجتماعی و خانوادگی است و به زندگی زنانی از طبقات مختلف جامعه می پردازد؛ این رمان سعی می کند از مشکلات و تیره روزی های زندگی این زنان در محدوده سالهای 1320 بگوید؛ شخصیت اصلی برخی رمان های شاخص راضیه تجار همچون «آرام شب بخیر، محبوبه صبح، زن شیشه ای و بانوی رنگین کمان»، زنان هستند به همین دلیل پرداختن به زنان و مشکلات آنان یکی از موضوعات اصلی رمان های وی است.

علاقمندان برای حضور در این نشست نقد و بررسی می توانند روز سه شنبه 23مهر ساعت15به کتابخانه مرکزی شهرستان قدس واقع در خیابان عمارت کوچه فجر دوم مراجعه نمایند.

نسخه قابل چاپ
بيشتر