امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

متون عمومي
متون عمومي


به مناسبت دهه کرامت برگزار شد:به مناسبت دهه کرامت برگزار شد: جشن دهه کرامت در روستای الورد شهرستان شهریار به همت اداره کتابخانه های عمومی شهریار و همکاری مسئول کتابخانه سیار شهرستان؛ جشن دهه کرامت در روستای الورد برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار؛ با همکاری  مسئول اتوبوس سیار شهرستان و ناحیه مقاومت بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهرستان جشن دهه کرامت در روستای الورد شهرستان شهریار برگزار گردید.

در این برنامه ابوالفضل امیری، مسئول کتابخانه سیار یار مهربان ۶ به قصه گویی و بلندخوانی از کتاب "امام رضا (ع) " و "فاطمه فاطمه" پرداخت و کودکان شرکت کننده در برنامه پس از شنیدن داستانهای رضوی؛ نقاشی هایی با موضوع امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و دهه کرامت را به تصویر کشیدند.

 آشنا نمودن کودکان با علت نام گذاری این دهه به عنوان دهه کرامت، سیره و زندگانی ائمه معصومین و بخصوص حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) توسط روحانی حاضر در مراسم، حضور مشاور در خصوص پاسخگویی به مسائل شرعی و مشکلات نوجوانان و برگزاری نمایشگاه کتاب از بخش های دیگر این برنامه بود.

گفتنی است اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با هدف آشنا کردن کودکان و نوجوانان با سیره و اخلاق ائمه معصومین در طول دهه کرامت در مناطق مختلف این شهرستان، اقدام به برگزاری برنامه های متنوع نموده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ