امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
نماینده مردم پاکدشت در مجلس مطرح کرد: جشنواره رضوی، جشنواره ترویج معنویت است محمد قمی،نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: جشنواره رضوی می تواند حرکتی سازنده را در مقابل این تهاجمات ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، محمدقمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با محمد کارخانه رئیس اداره کتابخانه های عمومی پاکدشت، ضمن تشکر از زحمات ایشان و همکاران وی در کتابخانه های سطح شهرستان ضمن شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: کتاب چراغ هدایت و روشنی بخش زندگی امروز است، کتاب می تواند چشم نسل جوان را به واقعیت ها باز کند تا اسیر دروغ های منتشر شده در فضای مجازی نشوند.

وی افزود: با توجه به هجمه های دشمنان داشته های مذهبی ایران اسلامی می تواند سدی برای دفع حیله های دشمنان باشد و جشنواره رضوی می تواند حرکتی سازنده را در مقابل این تهاجمات ایجاد کند.

قمی در ادامه بیان کرد: برای آغاز، این حرکت می طلبد که همه خود را یک کتابدار بدانیم و برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان با سیره و روش زندگی ائمه اطهار(ع) در کنار اداره کتابخانه های عمومی فعالیت نماییم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشحالیم که افرادی دلسوزی در اداره کتابخانه های عمومی در تلاش هستند، امید است همه دوستان در هر سطح و رتبه در مسیر ترویج فرهنگ کتابخوانی تلاش کنند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ