امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
فرماندار اسلامشهر: جشنواره کتابخوانی رضوی مهمترین رخداد فرهنگی کشور است فرماندار شهرستان اسلامشهر، ضمن دعوت از مردم برای حضور در جشنواره کتابخوانی رضوی،این رویداد را بزرگترین رخداد فرهنگی کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، مجید جعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی اسلامشهر با حضور در دفتر فرماندار، با مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر درخصوص اجرای برنامه های نهمین دوره جشنواره رضوی دیدار و گفتگو کرد.

 مرسلپور در این دیدار گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی(ع) مهمترین رخداد فرهنگی کشور، نمونه یک اقدام شاخص در ترویج و معرفی چشمه جوشان علوم معارف عملی اهل‌بیت(ع) در گستره جهان اسلام و پشتوانه ای برای تقویت فرهنگ عمومی در جامعه اسلامی ایران ما است.

وی افزود: این جشنواره با هدف معرفی ابعاد زندگانی امام هشتم(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت احمدبن موسی(ع) برای تمامی اقشار و گروه های مختلف سنی در جامعه برنامه‌ریزی شده است که موجب گسترش کمی و کیفی زندگی و تفکرات افراد و کاهش آسیب های اجتماعی و خانواده خواهد شد.

فرماندار اسلامشهر همچنین یادآور شد: ضمن تشکر از تمامی کسانی که در برپایی و برگزاری منظم این جشنواره نقش دارند از عموم همشهریان عزیز دعوت می‌کنم که با افتخار در این رویداد بزرگ حضور یابند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ