امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
شیب
همزمان با فرارسیدن روز 27 اردیبهشت صورت گرفت: تقدیر از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران علی نیکنام،مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران همزمان با فرا رسیدن روز روابط عمومی از همکاران این حوزه در اداره کل تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛علی نیکنام ،مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران ؛همزمان با فرارسیدن روز 27 اردیبهشت ؛روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات از مریم تاجیک ،؛مسئول روابط عمومی و لیلا محمدی ،کارشناس روابط عمومی اداره کل تقدیر کرد. 

وی در این دیدار گفت:بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی "روابط عمومی و ارتباطات"صرفا یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست،بلکه یک سرفصل از اخلاق،علم و هنر است.این روز متعلق به شاغلین یک حرفه نیست بلکه ویژه تمام کسانی است که با اخلاق حسنه ستوده اند و خداوند نعمت پاسخگویی خوش رویانه به همنوعان را به آنان عطا کرده است.

وی افزود: ما معتقدیم که روابط عمومی یک شغل نیست ،یک ویژگی اخلاقی است که هر کس باید خویش را به آن مزین سازد.اعتماد و اقتدار در یک سازمان بیانگر ریشه دار بودن روابط عمومی و اخلاق پسندیده در کارکنان آن سازمان است که حفظ و استمرار آن ،واجب و ضروری است.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران تصریح کرد:این مناسبت را به همه همکاران که به "روابط عمومی خوب"متصف هستند و به ویژه همکاران پرتلاش اداره کل خانم ها مریم تاجیک و لیلا محمدی ،تبریک و تهنیت گفته و توفیق روز افزون یکایک آنان را آرزو می نمایم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ