امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

متون عمومي
متون عمومي


به میزبانی کتابخانه عمومی پیروزی؛ «دهکده خاک بر سر» نقد و بررسی می شود نشست نقد و بررسی کتاب «دهکده خاک بر سر» با حضور فائزه غفار، نویسنده اثر، علی اکبر شیروانی به عنوان منتقد اثر و جمعی از اعضای کتابخانه پیروزی تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع سانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، نشست نقد و بررسی کتاب «دهکده خاک بر سر» به عنوان بیست و هفتمین نشسست از مجموعه نشست های نقد و بررسی کتاب در کتابخانه پیروزی تهران، یکشنبه 25فروردین ماه با حضور فائزه غفار، نویسنده اثر، علی اکبر شیروانی به عنوان منتقد اثر و جمعی از اعضای کتابخانه پیروزی تهران برگزار می شود.

کتاب «دهکده خاک بر سر» از مجموعه کتاب های «تورقاف» از انتشارات قاف است که در سال 1397 در 274 صفحه و با قیمت 26هزار و 500تومان منتشر شده است.

مولف در مقدمه کتاب اینگونه می نویسد: اسم این کتاب را سفرنامه نمی گذارم چرا که به آن نیت نوشته نشده و شبیه سفرنامه های رایج هم نیست که شاید پیش از این خوانده اید. این ها در واقع ادامه همان روزنوشت هایی هستند که از زمان دبیرستان برای دل خودم می نوشتم. همه احساسات و عواطف و مشاهدات و نتیجه گیری های این کتاب را بعد از شش- هفت سال که از نوشتنشان گذشته، به تلنگر یکی از اساتید دنیای ادبیات به قضاوت همگانی می گذارم . امید که شل و پل نشوم.

علاقه مندان برای حضور در نشست نقد و بررسی کتاب «دهکده خاک بر سر» می توانند از ساعت 16یکشنبه 25فروردین ماه به کتابخانه پیروزی تهران واقع در انتهای خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز، پارک پیروزی مراجعه کنند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ