امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
1
کتابخانه گردی موجب آشنایی بیشتر نسل جوان با کتابخانه ها است سرپرست سرای محله مجیدیه اجرای طرح کتابخانه گردی را موجب آشنایی بیشتر نسل جوان با فضاهای کتابخانه ای دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نهاد کتابخانه های عمومی استان تهران؛ عبدالله مجیدی در حاشیه اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی محله مجیدیه خاطرنشان کرد: اجرای طرح های کتابخانه گردی موجب می شود تا کودکان و نوجوانان از سنین کوچکتر با محیط کتابخانه و در پی آن با کتاب آشنا شوند .

وی گفت: آشنایی با کتاب موجب رشد و شکوفایی استعدادهای نهفته کودکان و نوجوانان می‌شود، آشنایی نسل حاضر با کتاب می‌تواند موجب تربیت نسلی پویا و آگاه می شود.

وی گفت: در حال حاضر فضای کتابخانه علامه طباطبایی فضای بسیار مناسبی است اما امیدواریم در سال های آینده فضای کتابخانه بیشتری در اختیار کتابخانه علامه طباطبایی باشد و عموم شهروندان بتوانند بیشترین استفاده را از این فضا ببرند.

 سرپرست سرای محله مجیدیه و شمس آباد اظهار داشت: امیدواریم در بودجه سال ۹۸ اعتباری در اختیار این فضا قرار گیرد که این فضا بزرگتر شود و امکانات مناسب تری نیز در اختیار اعضای خود قرار دهد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ