امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»
متون عمومي

متون عمومي
متون عمومي

ظهر امروز صورت گرفت: دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران با فرماندار بهارستان علی نیکنام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران با  بیژن سلیمان پورفرماندار بهارستان در خصوص اهدای زمین جهت ساخت کتابخانه در شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران ؛علی نیکنام،مدیر کل کتابخانه های عمومی استان ظهر امروز (یکشنبه25فروردین)با حضور در دفتر فرمانداری بهارستان با بیژن سلیمان پور فرماندار دیدار و گفتگو کرد.

علی نیکنام هدف از این دیدار را پیگیری جهت اخذ زمین جهت ساخت کتابخانه عنوان کرد و گفت: از سوی سازمان مسکن و شهرسازی استان ؛اعتبار خوبی جهت ساخت کتابخانه در شهرستان بهارستان اختصاص یافته است؛ لذا باید هر چه زودتر نسبت به معرفی زمین مناسب از سوی شهرستان اقدام شود .

 فرماندار شهرستان در این دیدار از زحمات و اقدامات تاثیر گذار اداره کل کتابخانه های استان در سال 97تقدیر و تشکر کرد و گفت: طی سال گذشته با تلاش و پیگیری های شما و همکاران تان در شهرستان چندین کتابخانه در شهرستان تعمیر و بازگشایی شد و برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی با حضور اساتید برجسته به صورت رایگان در سطح شهرستان برگزار شد که از همه شما تشکر می کنم.

سلیمان پور افزود:پیرو مصوبات جلسات قبل ؛جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی و افزایش کتابخانه ها در شهرستان در دو منطقه همدانک و خیر آباد دو زمین به شما معرفی می شود که البته منطقه خیرآباد به دلیل سرانه پایین فرهنگی و کتابخانه ایی پیشنهاد اول ماست که توسط شهردار بخش گلستان به شما معرفی شده است؛از شما درخواست دارم  از آن بازدید و اعلام نظر نمایید؛چنانچه به هر جهت با استانداردهای شما مغایرت داشت ،زمین دیگری به شما معرفی خواهد شد.

در ادامه پس از تماس تلفنی فرماندار شهرستان و هماهنگی صورت گرفته ؛علی نیکنام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با  حضور بخشدار و مسئولین منطقه خیر آباد از زمین مورد نظر بازدید به عمل آوردند که مقرر شد مباحث کارشناسی این زمین ها بررسی و نسبت به اقدامات بعدی اعلام نظر شود.
گفتنی است پس از بازدید ؛ مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دیدار کرد و در خصوص مباحث قابل پیگیری زمین مورد نظر دستورات لازم را بیان داشت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ