امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
1

1
دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان علی نیکنام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران با نعمت الله ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ علی نیکنام مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تهران به همراه اسماعیل جانعلی پور، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها و داوود ایمانی کیا، رئیس اداره امور همکاری ها با حضور در ساختمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با نعمت الله ترکی رئیس سازمان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار درخصوص تخصیص اعتبارات عمرانی جهت اتمام پروژه‌های در دست اقدام و ساخت کتابخانه های جدید و پیگیری پرداخت نیم درصد شهرداری های استان و طرح آمایش سرزمینی گفتگو شد.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن بیان توضیحاتی درباره طرح آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی گفت: طرح آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی کشور تکلیف آینده توسعه کتابخانه‌های عمومی در کشور را مشخص می‌کند و امیدواریم با همراهی سازمان‌های دیگر این حرکت ملی را به ثمر بنشانیم، بر اساس این طرح تعداد و مکان کتابخانه های مورد نیاز استان شناسایی و به شهرداران و فرمانداران اطلاع رسانی می شود تا از ناهماهنگی در ساخت و تمرکز بیش از حد کتابخانه ها در یک منطقه اجتناب شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ