امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
kghh
1397/9/1 پنجشنبه در راستای معرفی کتابهای طرح کتابخوان ماه صورت پذیرفت: برگزاری نشست قصه گویی کتاب در کتابخانه عمومی ابوریحان شهرستان ری همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در راستای معرفی کتابهای طرح کتابخوان ماه نشست قصه گویی کتاب با حضور تعدادی از اعضاء در بخش کودک کتابخانه عمومی ابوریحان شهرستان ری قصه گویی شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت افسانه کورگلی کتابدار کتابخانه، همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، در راستای معرفی کتابهای طرح کتابخوان ماه نشست قصه گویی کتاب با حضور تعدادی از اعضاء در بخش کودک کتابخانه عمومی ابوریحان شهرستان ری قصه گویی شد.

در ابتدای نشست کتاب «محمد(ص) مثل گل بود» نوشته: غلامرضا حیدری ابهری برای اعضاء قصه گویی شد سپس پیرامون قصه بحث و گفتگو شد و اعضاء نظراتشان را درباره قصه بیان کردند.

گفتنی است قصه گویی برای کودکان باعث افزایش سطح هوش اجتماعی آنها می شود و نقش اساسی در شکل دهی به شخصیت آنها دارد؛ قصه گویی سنتی است که از قدیم وجود داشته و والدین و اجداد ما همواره برای کودکانشان قصه می گفتند و این سنت اکنون نیز به ما رسیده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ