سیبل

یبلب

بلسی

یبل
1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام فاطمیه برگزار شد: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در غرفه اداره کتابخانه های عمومی قدس به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس با اجرای برنامه های متنوع د رنمایشگاه یاد یاس شهرستان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران،  همزمان با ایام فاطمیه  اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس با برپایی غرفه ای در نمایشگاه یاد یاس  حاضر شد. در این  نمایشگاه که با هدف معرفی بانوان فعال در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری برپا شده است بانوان کتابدار نیز به معرفی فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان قدس پرداختند.

به گفته سمیه اشتری کتابدار کودک کتابخانه مرکزی شهرستان قدس در این نمایشگاه فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان به مخاطبین معرفی گردید. در این غرفه ضمن تبلیغ و تشویق مراجعه کنندگان به حضور در کتابخانه ها، مسابقات متنوعی از جمله مسابقات نقاشی، کتابخوانی، انشا نویسی و ... اجرا شد. همچنین مدارس دخترانه ساره و ایثار از غرفه اداره کتابخانه های عمومی بازدید کردند. طی این بازدید ها کتاب شاه رفت اثر محمدرضا شاه آبادی به نوجوانان معرفی گردید.

وی افزود در طول برپایی غرفه، ساخت انواع اریگامی و کاردستی به نوجوانان و کودکان بازدیدکننده نیز آموزش داده شد. رنگ آمیزی پرچم و نقاشی نیز از جمله فعالیت هایی بود که با حضور فعال کودکان و با همراهی کتابداران انجام شد.

نمایشگاه یاد یاس به مناسبت ایام فاطمیه از 15 الی 18 بهمن ماه در سالن ورزشی بانوان شهرستان قدس دایر می باشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 333