sef
1397/11/11 پنجشنبه جمع خوانی کتاب «حضرت فاطمه (س)» در کتابخانه عمومی استاد شهریار  همزمان با ایام فاطمیه، نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «حضرت فاطمه (س)» در کتابخانه عمومی استاد شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ سمیه جعفرلو، کتابدار کتابخانه عمومی استاد شهریار شهرستان شهریار با اعلام این خبر گفت: همزمان با ایام فاطمیه، نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «حضرت فاطمه (س)» نوشته حسین فتاحی با حضور جمعی از اعضای فعال کودک در کتابخانه برگزار شد.

جعفرلو در معرفی این کتاب گفت: آشنایی با امامان معصوم(ع)، یکی از ضرورت های امروز کودکان و نوجوانان ماست زیرا باعث بالا رفتن دانش دینی فرزندانمان می شود. مجموعۀ «۱۴ قصه، ۱۴ معصوم(ع)» نوشتۀ حسین فتاحی این هدف را دنبال می کند.

وی افزود: این مجموعه دارای ۱۴ کتاب است که برای گروه سنی کودک و نوجوان تألیف شده است و در هر مجموعه زندگانی یکی از معصومین(ع) توضیح داده شده است؛ از خصوصیات این مجموعه می توان به زبان ساده و روان آن که فهمش را برای کودک میسر می کند، اشاره کرد. یکی از محسنات این کتاب ها مستند بودن به وقایع تاریخی و ذکر دقیق شخصیت ها و مکان ها و است. در این جلد زندگانی حضرت فاطمه(س) روایت شده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 192