امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
یا
بابایی: روابط عمومی ها خدمات شایسته دولت تدبیر و امید را قوی تر اطلاع رسانی کنند سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: دو سال از فعالیت دولت دوازدهم باقی مانده و باید خدماتی را که با وجود همه کاستی ها اما به صورت شایسته به مردم ارائه می شود را اطلاع رسانی به هنگام کنیم و همین کار وظایف روابط عمومی را سنگینتر کرده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران به ریاست امین بابایی، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران با حضور پیام نظر،مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل  ورزش و جوانان استان تهران؛ مسعود ثقفی،رئیس اداره اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش؛ مریم تاجیک ،مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان تهران ؛اعظم سیدین،مدیر روابط عمومی ثبت احوال استان تهران و آتنا محمدیان روشن،مدیر روابط عمومی راه و شهرسازی استان تهران  اعضای اصلی  شورا صبح امروز(دوشنبه) در محل استانداری تهران برگزار شد.

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با بیان اینکه تاکنون هماهنگی قابل قبولی در این شورا انجام نشده است است گفت: ضرورت تسلط اعضای شورا بر اساسنامه و تهیه بانک اطلاعاتی مناسب برای دستیابی به اهداف علمی و کارشناسی شده یکی از اولویت ها در شورای هماهنگی روابط عمومی ها است.

امین بابایی با بیان اینکه چالش‌های پیش رو در سال ۹۸ کار و فعالیت روابط عمومی را دو چندان می‌کند گفت: همگرایی و وحدت رویه با چارچوب  شورای هماهنگی روابط عمومی استان می‌تواند راهکار مناسبی برای هماهنگی بیشتر میان دستگاه‌های استان تهران باشد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران با تاکید بر اینکه تشکیل برنامه ها باید منظم و مبنی بر برنامه ریزی و علمی انجام شود عنوان داشت: برای آنکه  چشم انداز و چراغ راه در شورای هماهنگی به صورت علمی و کارشناسی شده  انجام شود نیاز به یک برنامه تدوین شده و منظم وجود دارد.

امین بابایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه بسیاری از معاندین سعی بر کمرنگ جلوه دادن خدمات دولت تدبیر و امید در اذهان عمومی دارند گفت: دو سال از فعالیت دولت دوازدهم باقی مانده و باید خدماتی را که با وجود همه کاستی ها اما به صورت شایسته به مردم ارائه می شود را اطلاع رسانی به هنگام کنیم و همین کار وظایف روابط عمومی را سنگینتر کرده است .

وی ادامه داد: برای تقابل با رویکرد خصمانه دشمن لازم است ؛ مجموعه شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها به عنوان اتاق فکر روابط عمومی های استان تهران که یکی از حساس ترین استان های کشور است به طور کارشناسی شده و علمی کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

 بابایی در پایان با اشاره به  جایگاه ویژه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران به ریاست استاندارتهران  عنوان داشت: نیاز است مدیران دستگاه‌ها پس از انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی ها، کسانی که منتخب یک گروه صنفی شده اند برای عزل و نصب از استانداری تهران نظرخواهی کنند

بيشتر
نسخه قابل چاپ