امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
1
نخستین عضو کتابخانه علامه طباطبایی: کتابخانه گردی انگیزه مطالعه را افزایش می دهد «حسن آقاسی زاده» نخستین عضو کتابخانه عمومی علامه طباطبایی اجرای طرح کتابخانه گردی را موجب افزایش انگیزه مطالعه در بین اعضای کتابخانه ها عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ «حسن آقاسی زاده» نخستین عضو کتابخانه عمومی علامه طباطبایی است که سال ۷۱ و همزمان با راه‌اندازی این کتابخانه به عضویت کتابخانه درآمده است؛ وی در جریان اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه علامه طباطبایی حضور یافت و اظهار داشت: زمانی که من عضو کتابخانه شدم کتابخانه حتی آب نداشت و من برای کتابخانه آب آشامیدنی و آب برای مصرف کولر می‌آوردم.

وی گفت: از آن زمان تاکنون تغییرات بسیاری در کتابخانه ایجاد شده و امروز که در جریان طرح کتابگردی به این کتابخانه آمدم، مشاهده می کنم که چیدمان بسیار خوبی دارد و به سازی شده است.

آقاسی زاده با بیان اینکه امکانات کتابخانه امروز نسبت به سالهای گذشته بسیار متنوع و بیشتر شده است، خاطر نشان کرد: راه‌اندازی اتاق کودک و چینش آن جذابیت بسیاری برای مخاطبان و اعضاء ایجاد می کند.

آقاسی زاده اظهار داشت: کودکان و نوجوانان این محله علاقه بسیاری به کتابخانه ها دارند و بیشتر اوقات خود را با کتاب می‌گذرانند؛پس از بازگشایی کتابخانه و تجهیز و شاداب سازی صورت گرفته د رآن من شاهد حضور بیش از پیش هم دوستانم در کتابخانه هستم .

وی تأکید کرد: انتخاب کتاب که برای گروه های سنی کودکان و نوجوانان مناسب  باشد، می توانند در رشد استعدادهای کودکان موثر باشد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ