امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری» 
jkhk
برگزاری نشست قصه‌گویی از کتاب «مهربان ترین پیامبر(ص)» در کتابخانه عمومی اباصالح(عج) اسلامشهر نشست قصه گویی کتاب «مهربان ترین پیامبر(ص)» حاوی داستان زندگی حضرت محمد (ص) و مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی اباصالح(عج) شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به همت نیره زرقانی کتابدار کتابخانه، نشست قصه گویی و مسابقه نقاشی از کتاب «مهربان ترین پیامبر(ص)» حاوی داستان هایی از زندگی حضرت محمد(ص) نوشته غلامرضا حیدری ابهری در کتابخانه عمومی اباصالح(عج) شهرک گلدسته شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

کتابدار کتابخانه عمومی اباصالح(عج) با اعلام این خبر گفت: کودکان عضو کتابخانه با شنیدن قصه هایی از کتاب «مهربان ترین پیامبر(ص)» و شناخت بیشتر از زندگی حضرت محمد(ص) به ترسیم نقاشی از داستان های این کتاب پرداختند.

گفتنی است این کتاب کوشیده است در 10 فصل مخاطب را به طور کامل با پیامبر(ص) آشنا کند. فصل اول به شرح زندگی پیامبر(ص) و فصل دوم به سبک زندگی او می‌پردازد. در فصل سوم سخنان وی آمده است. در فصل‌های چهارم و پنجم حکایت‌های کوتاه و بلندی درباره‌ی ایشان به چشم می‌خورند. فصل شش به قصه‌گویی‌های پیامبر(ص) و فصل هفت به پیامبر(ص) در قرآن پرداخته‌ است. پاسخ به سؤالات شما درباره‌ی پیامبر(ص)، آثار تاریخی مذهبی مکه، و آثار تاریخی مذهبی مدینه، به ترتیب عنوان‌های فصل‌های بعدی هستند.

بيشتر
نسخه قابل چاپ