امروز كتابخوانى و علم‏ آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است؛ «مقام معظم رهبری»

 
سامانه مدیریت و ارزیابی عملکرد
 
کتاب پیشنهادی برای مطالعه
                 


گلستان کتاب
 
هیچ فقری بدتر از نادانی و هیچ ثروتی
همچون علم نیست.پیامبر اکرم (ص)
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 986251
تعداد بازديد کنندگان سايت: 251807722 تعداد بازديد زيرپورتال: 995766 اين زيرپورتال امروز: 417 سایت در امروز: 57281 اين صفحه امروز: 344
ارتباط با مدیر کل 
تصویر روز
لیست کتابخانه های عمومی استان تهران
پربیننده ترین اخبار
راه اندازی شبکه مجازی کتابخوانان در پیام رسان های داخلی
خانه‌نشینی این روزها باعث انفعال کتابداران نشده است
تعطیلی کتابخانه‌های عمومی کشور تا ۲۲ فروردین ماه
۲ کتاب خواندنی از زندگی پیامبر اسلام(ص) برای نوجوانان
قاف؛ بازخوانی زندگی آخرین پیامبر(ص) از سه متن کهن فارسی
آمایش سرزمینی
کتابخانه های سیار
ثبت نام نشست کتابخوان
  • توصیه های کلی برای ارائه دهندگان
  1. ایجاد جذابیت در معرفی کتابها جهت انتقال مفاهیم کتاب.
  2. تسلط کافی بر مبانی بیان و شیوه های ارائه مطلب، همچنین اشراف بر مطالب کتاب مورد نظر.
  3. چگونگی انتقال محتوا و نزدیکی محتوا با ذائقه مخاطب.
  4. کتابها از طیف های مختلف و برای گرو های سنی مختلف در نظر گرفته و معرفی شود.
باهدف همگانی‌کردن امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر؛
مسابقه‌ کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» برگزار می‌شود


معرفی سالن های اجتماعات در کتابخانه های عمومی استان تهران

شهادت سردار سلیمانی
تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او


پیام تسلیت دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی:
سردار حاج قاسم سلیمانی الگوی ترازِ مومن انقلابی است


بیانیه کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان تهران به مناسبت شهادت سردار سلیمانی:
پرچم سرخ خون‌خواهی و انتقام تا نابودی امریکا و اسرائیل بر زمین نخواهد ماند  دعوت عمومی برای مشارکت در بازسازی کتابخانه تفکر شهریار


همراه باشید با برنامه های متنوع فرهنگی کتابخانه های عمومی در سطح استان
سامانه اطلس کتابخانه های عمومی کشور
سامانه اطلس کتابخانه های عمومی کشور
خبرهای روز
اخبار هفته کتاب
گزارش تصویری
کتاب و کتابخوانی
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا با صدور اطلاعیه‌ای کتابخانه‌های عمومی کشور را تا ۲۲فروردین ماه تعطیل اعلام کرد.
معرفی کتاب/
در پنجمین شماره کتاب هدهد سفید دو کتاب آنک آن یتیم نظرکرده نوشته محمدرضا سرشار و محمد نوشته ابراهیم حسن بیگی از زندگی پیامبر اسلام(ص) معرفی شده است که می خوانید.
روایت دلتنگی کتابداران از تعطیلی کتابخانه‌ها
لیلا فاطمی با اشاره به اینکه دور ماندن از کتابخانه‌ هرچند با دلتنگی همراه است اما حضور در فضای مجازی و برگزاری برخی از برنامه‌های فرهنگی در این بستر، باعث شده خانه‌نشینی کتابداران با انفعال همراه نشود.
با هدف کم کردن فاصله میان کتابداران و اعضا در روزهای تعطیلی کتابخانه‌ها صورت گرفت؛
با هدف انعکاس فعالیت کتابداران، کم کردن فاصله میان کتابداران و اعضا در روزهای تعطیلی کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی شبکه مجازی کتابخوانان در یکی از پیام رسان های داخلی راه اندازی شد.
معرفی کتاب/
متن این کتاب کهن بوده و از همین حیث این کتاب را از سایر کتاب‌های دیگر متفاوت و متمایز می‌کند و خواننده را در یک تجربه متفاوت از خواندن قرار می‌دهد. در انتهای کتاب واژه‌نامه‌ای از لغات و واژگان دشوار احتمالی موجود است.
انالله و انا الیه راجعون
روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در پیامی درگذشت برادر گرامی جناب آقای جواد بیات همکار محترم کتابخانه عمومی رسول اکرم(ص) شهرستان پاکدشت را تسلیت گفت.
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛
با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی تا ۱۵ فروردین ماه، کتابخانه های عمومی سراسر کشور نیز تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل شدند
انالله و انا الیه راجعون
روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در پیامی درگذشت پدر گرامی جناب آقای رضا عالی نیا مسئول محترم کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) شهرستان ری را تسلیت گفت.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.
اینفوگرافی/
دبیر اجرایی همایش ملی کارکردهای کتابخانه های عمومی خبر داد؛
منصور کوهی رستمی از تمدید مهلت ارسال مقالات و تعویق برگزاری همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی در راستای هشدار های وزرات بهداشت و وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراقبت های پیشگیرانه از انتشار ویروس کرونا خبر داد.
با هدف معرفی کتاب توسط کتابداران در روزهای تعطیلی کتابخانه ها؛
با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی سراسر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.
با صدور دومین اطلاعیه اعلام شد؛
با توجه به تعطیلی موقت کتابخانه های عمومی سراسر کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و با هدف استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ترویج فرهنگ مطالعه، طی اطلاعیه ای بخش دوم جشنواره مرور نویسی اعلام شد.
با مولفان منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی/۲
محمود پوروهاب، با آرزوی سلامتی برای مردم ایران،‌ خانه نشینی در این روزها را فرصتی برای مطالعه کتاب دانست و گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، علاوه بر ترویج کتابخوانی با توجه به سلیقه مخاطب، به نیاز امروز جامعه نیز پاسخ داده است.
با مولفان منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی/۱
ابراهیم حسن بیگی از نویسندگان منابع دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، مطالعه را راهی برای گذران مطلوب اوقات فراغت در روزهای خانه نشینی دانست و گفت: امسال و در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت ماندن در خانه، این مسابقه اهمیت بیشتری پیدا می کند؛ چراکه فراغت مردم،‌ زمان مناسبی برای روی آوردن به کتاب است.
با هدف غنی سازی اوقات فراغت انجام می شود؛
با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی سراسر کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت، مسابقه نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.
با صدور اطلاعیه‌ای صورت گرفت؛
با اعلام دبیرخانه مسابقه کتابخوانی «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر»، در پی استقبال علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه، مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان اسفند ماه تمدید شد.
دعوت خانواده‌ها و علاقه‌مندان به کتابخوانی به ضیافتی متفاوت؛
دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی ۱۲ عنوان کتاب، خانواده‌ها، دانش‌آموزان، دانشجویان و گروه‌های مختلف سنی را در فراغت ناخوانده این روزها به حضور مجازی در این ضیافت کتابخوانی دعوت کرد.
هادی آشتیانی خبر داد؛
​​​​​​​مدیرکل امور فرهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با اعلام راه‌اندازی پویش ملی «هر خانه یک کتابخانه» از ۱۲ اسفندماه، با همراهی موثر دستگاه های فرهنگی و اجرایی در سراسر کشور، همزمان با ایام تعطیلی کتابخانه‌های عمومی به دلیل توصیه‌های وزارت بهداشت، از عموم مردم برای پیوستن به این پویش دعوت کرد.
ویژه کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می شود؛
با توجه به تعطیلی موقت کتابخانه های عمومی سراسر کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و با هدف استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ترویج فرهنگ مطالعه جشنواره مرور نویسی ویژه کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی کشور با محوریت کتاب «چگونه مرور کتاب بنویسیم؟» نوشتۀ برد هوپر و ترجمه علیرضا شفیعی‌ نسب، برگزار می شود.
نهاد کتابخانه های عمومی کشور منتشر کرد؛
نهاد کتابخانه های عمومی کشور مجموعه‌ای متشکل از ۱۴ دستورالعمل آموزشی برای مراقبت‌های فردی و افزایش ایمنی در برابر کووید - ۱۹ را برای آشنایی کارکنان نهاد در بخش «کتابخانه الکترونیک» سامانه فراگیر آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور قرار داد.
توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛
پوستر دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شد.
با هدف مشارکت در مبارزه با ویروس کرونا؛
انجمن ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران با هدف مشارکت در مبارزه با ویروس کرونا اقدام به راه اندازی پایگاه اطلاعاتی در این زمینه کرده است.
با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور در پی شیوع ویروس کرونا؛
با توجه به تعطیلی اضطراری کتابخانه های عمومی کشور، جریمه دیرکرد به کتاب های امانتی اعضا تعلق نخواهد گرفت.
در ششمین جلسه «محفل ادبی فیض» ارائه شد؛
یادداشت همایون شاهمرادی کتابدار بخش نابینایان کتابخانه مرکزی پارک شهر در جلسه مجازی «محفل ادبی فیض» را می خوانید.
با شعار ترویج فرهنگ همدلی و امیدبخشی؛
ششمین جلسه «محفل ادبی فیض» به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور، با شعار ترویج فرهنگ همدلی و امیدبخشی، با حضور شمار فراوانی از استادان و شاعران سرشناس کشور به صورت مجازی برگزار شد.
با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس،دانشگاه ها و مراکز فرهنگی تا پایان سال،کتابخانه های عمومی استان تهران نیز تا پایان سال تعطیل شدند.
کتابخانه های عمومی استان تهران از سه شنبه ۱۳ اسفند تا پایان هفته تعطیل شد.
انالله و انا الیه راجعون
روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در پیامی درگذشت پدر گرامی سرکار خانم عظمت دبیری کتابدار محترم کتابخانه عمومی معراج شهر تهران را تسلیت گفت.
با معرفی ۴ اثر؛
کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
کتابخانه های عمومی استان تهران از شنبه ۱۰ اسفند تا دوشنبه ۱۲ اسفند ماه تعطیل شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه هیأت امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مطرح کرد؛
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه هیأت امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور درباره گزارش ارائه شده از بخش‌های مختلف فعالیت‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: روندی که در این گزارش جامع ارائه شد، روندی محسوس در حوزه فعالیت‌های فرهنگی کشور بود که نشان از پیشرفت‌های قابل توجه نهاد کتابخانه‌های عمومی بوده و جای تقدیر دارد.
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پاکدشت، نشست نقد و بررسی کتاب «چه فکر خوبی!» با حضور نویسنده و تصویرگر اثر، در کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع) برگزار شد.
به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه جهت کنترل ویروس کرونا؛
به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه و حفاظت از مراجعین و اعضاء ؛ کتابخانه های عمومی استان تا پایان هفته جاری تعطیل شدند.
به میزبانی کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) شهرستان قدس؛
کتاب فصل پنجم سکوت با حضور محمدرضا بایرامی نویسنده اثر و پروانه سراوانی به عنوان منتقد اثر در کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) شهرستان قدس نقد و بررسی شد.
به همت کتابدار کتابخانه علامه قطب الدین رازی شهرستان ورامین، نشست کتابخوان در مدرسه دخترانه شهید فهمیده برگزار شد.
با حضور دکتر مهدی مناف زاده و جمعی از علاقه مندان به مسائل روانشناسی؛
دکتر مهدی مناف زاده معتقد است عادت های مخرب قدیمی در ذهن ما کمین کردند و هر لحظه آماده اند خودشان را نشان دهند بنابراین برای به کارگیری تئوری انتخاب ؛ لازم است کمی آنها را به عقب برانیم.
در پی فراخوان نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجام شد؛
به دنبال فراخوان نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مردم کتابدوست البرزی، بیش از ۵۰۰۰ نسخه کتاب برای احیای کتابخانه تفکر اهدا کردند.
چند هفته‎‌ای می‌شود که همه‌جا صحبت از ویروس مرگبار کروناست. کرونا ویروس‌ها، خانواده بزرگی از ویروس‌ها هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری‌های شدیدتری همچون سارس و مرس را شامل می‌شود. اما با انجام برخی اقدامات ایمنی می‌توان از ابتلا به این ویروس جلوگیری کرد. در این چند اینفوگرافیک با این نکات آشنا می شوید.
طی اطلاعیه ای و با هدف پیشگیری از عوامل بیماری زا و حفظ سلامت اعضای کتابخانه‌ها اعلام شد؛
با هدف پیشگیری از انتشار عوامل بیماری زا و عمل به توصیه های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کتابخانه‌های عمومی استان‌ فردا دوشنبه 5 اسفند ماه تعطیل شد.
مسئول کتابخانه عمومی پیروزی شهر تهران از برگزاری نشست کتابخوان با حضور اعضای فعال در کتابخانه خبر داد.
با حضور علاقمندان کتابخوانی برگزار شد:
دومین نشست کتاب‌خوان با موضوع کشور شناسی با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی شهید اول چهاردانگه شهرستان اسلامشهر برگزارشد
با همکاری شبکه بهداشت و درمان جلسه آموزشی پیشگیری از بیماری کرونا ویروس با حضور دانش آموزان دبیرستان تزکیه در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان قرچک برگزار شد.
کتابخانه عمومی کوثر با برگزاری نشست کتابخوان بهمن ماه پذیرای جمعی از اعضاء و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی شد.
در آیین رونمایی و نقد کتاب « پست طهران » عنوان شد؛
آیین رونمایی و نقد کتاب «پست طهران» با حضور هادی حکیمیان، نوسینده و محمد قائم خانی، منتقد در کتابخانه عمومی شیخ کلینی شهرستان ری برگزار شد.
به همت مسئول و کتابدار کتابخانه، کلاس آموزش خوشنویسی در کتابخانه عمومی شهدای لواسانات شمیرانات برگزار شد.
با حضور اعضای فعال برگزار شد:
جشن بیست و سومین سالگرد تاسیس کتابخانه عمومی پانزده خرداد شهرستان پیشوا با حضور اساتید حوزه شعر و ادب و اعضای فعال برگزار شد.
راضیه محمدقلی زاده، مسئول کتابخانه علامه دهخدای شهرستان ری در گفت و گویی با روابط عمومی اداره کل از تجربه های خود در ترویج کتابخوانی و جذب افراد به کتابخانه ها سخن گفت.
با هدف ترویج فرهنگ مطالعه برگزار شد:
با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، نشست کتابخوان با حضور جمعی از اعضای نوجوان فعال در کتابخانه عمومی فردوسی روستای طارند بالا شهرستان پیشوا برگزار شد.
با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بیش از 30 نفر دانش آموزان مدرسه دخترانه نیمه شعبان گلدسته از کتابخانه عمومی اباصالح(عج) اسلامشهر بازدید کردند.
با حضور نویسنده اثر برگزار شد؛
به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم کتاب «تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی» با حضور جواد منصوری، نویسنده کتاب در مجموعه دارالقرآن شهرداری رباط‌کریم رونمایی شد.
انا الله و انا الیه راجعون
روابط عمومی اداره کل در پیامی در گذشت همسر گرامی خانم لیلا سنایی راد،کتابدار محترم کتابخانه نظامی گنجوی تهران را تسلیت گفت.
فاطمه میشنی، مسئول کتابخانه دانشمند با تاکید بر اینکه رشته کتابداری قابلیت پیشرفت بسیاری دارد، توصیه کرد کسانی که اخلاق خوب و مهربان دارند و از حوصله زیاد برخوردارند وارد این رشته شوند.
در راستای ترویج مطالعه بین کودکان ؛
بلند خوانی و معرفی کتاب پول، خدا، بچه ها در کتابخانه عمومی جاویدالاثر کاظم اخوان شهرستان رباط کریم برپا شد.
به همت مسئول کتابخانه سیار شهرستان رباط کریم انجام شد:
با هدف علاقه مند کردن دانش آموزان به شرکت در مسابقه امر به معروف ونهی از منکر کتابهای این مسابقه برای دانش آموزان روستای دورافتاده پیغمبر معرفی شد.
با ارائه ۴ اثر؛
کتاب‌های «مثل مادر مهربان»، «درود بر برادر ارتشی»، «دختر پیامبر» و «جوانان درباری و آرمان‌شهر» در قالب طرح کتاب خوان بهمن ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
گزارش تصویری
همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)و روز زن عصر شعر انقلاب با حضور اساتید و فرهیختگان حوزه شعر و ادب و اعضای فعال در کتابخانه عمومی پانزده خرداد شهرستان پیشوا برگزار شد.
همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر؛
همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر، نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «مادر» و «بوی بهشت» در کتابخانه تازه تاسیس سربندان شهرستان دماوند برگزار شد.
به همت مسئول کتابخانه، جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه فجر اسلام از کتابخانه عمومی شهدای روستای نظام آباد شهرستان اسلامشهر بازدید کردند.
تعدادی از دانش آموزان دبستان شهید اسلامی پاکدشت از بخش های مختلف کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) بازدید کردند.
همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد؛
همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کتاب «موهای تو خانه ماهی‌هاست» با حضور محمدرضا شرفی خبوشان، نویسنده اثر و فاطمه بهبودی، منتقد در کتابخانه عمومی ولایت شهرستان قرچک نقد و بررسی شد.
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد؛
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، به همت مسئول کتابخانه عمومی شهید شهریاری، نشست کتابخوان مدرسه ای ویژه معلمان در دبیرستان شهید قدرت بیگلو شهرستان ملارد برگزار شد.
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن؛
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن، سیده فهمیه اطهری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس از بانوان کتابدار شهرستان تقدیر کرد.
با حضور کاربران کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان؛
در ادامه برنامه های اجتماعی کتابخانه های عمومی در شهرستان بهارستان کارگاه آموزشی «نحوه مواجه با رنج های زندگی» ویژه اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء برگزار شد.
با هدف ترویج کتابخوانی؛
با هدف ترویج کتابخوانی، کتاب «سیب و آرزو: قصه های زندگی امام خمینی(س) برای کودکان و نوجوانان» در بخش کودک کتابخانه عطر گل محمدی شهرستان ری جمع خوانی شد.
تعدادی از دانش آموزان دبستان شهید اسلامی پاکدشت از بخش های مختلف کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) بازدید کردند.
به همت مسئول کتابخانه، جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه فجر اسلام از کتابخانه عمومی شهدای روستای نظام آباد شهرستان اسلامشهر بازدید کردند.
به همت مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهرستان ورامین نشست کتابخوان مدرسه ای در دبستان دخترانه شهید فهمیده شهرستان ورامین برگزار شد.
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جشن انقلاب ویژه برنامه طلوع امید با حضور مجریان شبکه امید صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان قدس برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی اباصالح(عج) از برگزاری نشست کتاب‌خوان دانش‌آموزی در این کتابخانه خبر داد.
با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، نشست کتابخوان ویژه معلمان در دبستان پسرانه مزرعه شهرستان ملارد برگزار شد.
با هدف آشنایی خردسالان با کتاب و فضای کتابخانه و ایجاد علاقه در آنان، نونهالان مهدکودک و پیش دبستانی مسجد مهدیه از کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان قرچک بازدید کردند.
به همت مسئول کتابخانه، نشست معرفی و بلندخوانی کتاب «کنار جاده خاکی» با حضور گروهی از اعضای نوجوان در کتابخانه عمومی فردوسی روستای طارند بالا شهرستان پیشوا برگزار شد.
به همت مسئول کتابخانه عمومی اباصالح(عج) شهرستان اسلامشهر، نشست کتاب‌خوان ویژه نوجوانان در دبستان دخترانه نیمه شعبان شهرک گلدسته برگزار شد.
با حضور مادران کتابخوان؛
کتابخانه عمومی کوثر شهرستان ری با برگزاری نشست کتاب‌خوان پذیرای جمعی از اعضاء و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی شد.
بيشتر