فهرست

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه ترین اخبار

با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران برگزار می شود:

جشنواره کتابخوانی دانایی توانایی ویژه دانش آموزان شهر تهران

به همت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران جشنواره کتابخوانی دانایی توانایی روز پانزدهم مرداد ماه در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ مسابقه دانایی و توانایی  با هدف ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه مفید در بین دانش آموزان، گسترش نهضت مطالعه و تقویت فرهنگ انس با کتاب و کتاب‌خوانی به همت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در بستر فضا ی مجازی سامانه مسابقات الکترونیک نهاد کتابخانه های عمومی کشور پانزدهم مرداد ماه برگزار خواهد شد.
در این مسابقه ۱۱ عنوان کتاب به نام های قورباغه چاه نشین؛ فندقی و کار بزرگ  ویژه اول و دوم دبستان، قندیل کوچک؛ تو بی نظیری ویژه سوم و چهارم دبستان، خانواده چرخشی ؛ مرغ دریایی کوچک  ویژه پنجم و ششم دبستان، ساداکو ؛ کشتی سیراف ویژه اول متوسطه و کتابهای اعتراف غلامان ؛ قصه های خوب(قصه های مثنوی)  ؛ قصه های خوب (قصه های کلیه و دمنه)   ویژه دوم متوسطه به عنوان منابع مسابقه انتخاب شده است.
بر این اساس تمام دانش‌آموزان دوره های تحصیلی مدارس شهر تهران می‌توانند برای شرکت در مسابقه کتاب‌خوانی در روز پانزدهم مرداد ماه  با مراجعه به سایت www.samakpl.ir سامانه مسابقات الکترونیک نهاد کتابخانه های عمومی کشور در این مسابقه شرکت نمایند که درنهایت به دانش‌آموزان برگزیده، جوایزی اهداخواهدشد.
"دانایی و توانایی" جشنواره‌ای برای کتاب خواندن است که هر سال با معرفی کتابهای برجسته در سراسر مدارس ایران برگزار می‌شود.