فهرست

تازه ترین اخبار

‌در راستای مهارت افزایی کتابداران برگزار می‌شود؛

سلسله سخنرانی‌های «اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و کتابخانه‌های عمومی»

کتابداران به مدت 6 هفته از مباحث کاربردی سلسله سخنرانی های «اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و کتابخانه‌های عمومی» بهره خواهند برد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران،‌ سلسله سخنرانی‌های «اخلاق حرفه‌ای در کتابداری و کتابخانه‌های عمومی» با ارائه دکتر سید مهدی شقاقی،عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، به صورت مجازی برگزار می‌شود.
این سلسله سخنرانی‌ها که با همت معاونت برنامه ریزی پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد و به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران تدارک دیده شده، از تاریخ 22 شهریورماه شنبه ها ساعت 10 صبح از طریق فضای مجازی پخش می‌شود.
مبانی فکری اخلاق حرفه‌ای در کتابخانه‌های عمومی و برساخت تاریخی آن؛ نظریه‌های اخلاق هنجاری با نگاه به مسائل کتابخانه‌های عمومی؛ استفاده منصفانه در کتابخانه‌های عمومی؛ اخلاق خدمات مرجع و اطلاع رسانی در کتابخانه‌های عمومی؛ سرقت علمی و راه‌های پیشگیری آن از جمله موضوعاتی است که در این سلسله سخنرانی‌ها به آن پرداخته خواهد شد.
 علاقه‌مندان می‌توانند این مباحث را به صورت زنده از طریق  صفحه مجازی استان تهران (instagram.com/tehranplir)، آپارات (aparat.com/tehranpl/live) و پورتال tehranpl.ir مشاهده نمایند.