فهرست

اخبار شهرستان ها

با صدور پیامی صورت پذیرفت؛

دعوت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران از جامعه معزز ایثارگری برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

حمید علی صمیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با صدور پیامی از جامعه معزز ایثارگری برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ حمید علی صمیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در پیامی از عموم مردم به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
تأثیر عمیق کتاب در گسترش فرهنگ جامعه و سرعت بخشیدن به پیشرفت روزافزون آن، انکارناپذیر است و نمی توان توسعه و رشد همه جانبه جامعه را، بدون در نظر گرفتن مطالعه و کتاب مورد بحث و نظر قرار داد. از این جهت، کتاب و کتابخوانی، از مقوله های قابل توجه فرهنگی است که ترویج آن در جامعه ضروری به نظر می رسد در این راستا برگزاری جشنواره ها و مسابقات با موضوع کتاب و کتابخوانی علی الخصوص در مورد ولی نعمتان مان حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع)، کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) می تواند علاوه بر فزونی معرفت مان و ترویج اندیشه های اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، زمینه پیشرفت روزافزون کشور را نیز فراهم نماید.
اینجانب ضمن قدردانی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور به جهت برگزاری این جشنواره، دعوت می نمایم از کلیه جامعه معزز ایثارگری با حضور پرشور و گسترده خود بر غنای این جشنواره بیافزایند.

                                                                         
                                                             حمید علی صمیمی
                                                                    مدیرکل
نسخه قابل چاپ