فهرست

اخبار شهرستان ها

با صدور پیامی محقق شد؛

دعوت بخشدار بخش صفادشت شهرستان ملارد از مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش صفادشت شهرستان ملارد از اقشار مختلف شهرستان برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، ناصر انصاری بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش صفادشت شهرستان ملارد، از اقشار مختلف شهرستان برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:
 به نام خداوند جان و خرد
بسیار از کتاب، فرهنگ و کتابخوان سخن گفته و اهمیت آن در مکتب آسمانی و فرهنگ ریشه دار کشور ما گفته شده است. اما این روزهایی که خانواده ها بیشتر در کنار هم هستند و کودکان و نوجوانان و جوانان فراغت بیشتری دارند اهمیت وجود آن هم در پرکردن اوقات فراغت و هم فرهنگ سازی و آموزش معنا پیدا می کند.
همزمانی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با این ایام و به ویژه ماه مبارک رمضان می تواند بهانه ای باشد برای کسب معرفت و شناخت بیشتر با سیره اهل البیت(ع) و کسب آرامش و دیگر معارف و آموزه های اخلاقی که می تواند در تمام عمر و در تمامی ایام و حوادث برای ما همچون کلیدی ارزشمند برای رویارویی با حوادث و شرایط باشد.
ضمن تشکر از کتابداران متعهد سخت کوش کتابخانه های عمومی ملارد و پیگیری های مداوم رئیس اداره کتابخانه ها، همه اقشار مختلف شهرستان ملارد را صمیمانه به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت می نمایم.
نسخه قابل چاپ