فهرست

اخبار شهرستان ها

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک خبر داد:

تشریح برنامه های هفته کتاب در شهرستان قرچک

آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قرچک برنامه های اداره کتابخانه‌های عمومی به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب در شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ آمنه بیات، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قرچک با اعلام این خبر گفت: بیست‌ و‌ هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه سال جاری با شعار «دانایی؛ مانایی» در سراسر کشور و در شهرستان قرچک برگزار می‌شود.
وی افزود: همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب‌خوانی، کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان با برنامه‌ریزی در راستای اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و آموزشی به استقبال اعضاء و علاقمندان به کتاب می‌روند.
بیات عنوان کرد: در این دوره از هفته کتاب، با توجه به شرایط حاصل از ویروس کرونا، کلیه برنامه‌ها با بهره مندی از شبکه های اجتماعی فضای مجازی اجرا می‌گردد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قرچک تصریح کرد: غبارروبی مزار شهدا و دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر، برگزاری برنامه‌های فرهنگی با محوریت کتاب و تشویق به خواندن، عضویت رایگان، برگزاری مسابقه کتابخوانی، برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان و اشتراک تجربه‌های خواندن کتابداران و اعضاء، نشست های قصه‌گویی، معرفی و گزیده خوانی کتاب، برپایی نمایشگاه مجازی کتاب، برگزاری مسابقه نقاشی ویژه کودکان، کلاس های آموزش نقاشی،کاردستی و اوریگامی، معرفی و خوانش نشریات، شعرخوانی، تقدیر از برگزیدکان کتابخوان، افتتاح محفل ادبی از  برنامه‌های محوری این هفته است. همچنین فضا سازی تبلیغی و توزیع کلیپ ها و موشن گرافی های آموزشی با محوریت فرهنگ مطالعه از دیگر برنامه های این شهرستان در بیست و هشتمین دوره هفته کتاب است.
نسخه قابل چاپ