فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار صورت گرفت:

شعرخوانی کتاب در بستر فضای مجازی کتابخانه اباصالح(عج) شهرستان اسلامشهر

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، در راستای ترویج مطالعه در بین کودکان معرفی کتاب در بستر فضای مجازی کتابخانه عمومی اباصالح(عج) شهرستان اسلامشهر به همراه شعرخوانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، همزمان با هفته کتاب، در راستای ترویج مطالعه در بین کودکان، به همت نیره زرقانی، کتابدار کتابخانه عمومی اباصالح(عج) شهرستان اسلامشهر، نشست شعرخوانی کتاب «می نی نی الهی بد نبینی» سروده ناصرکشاورز در بستر فضای مجازی برای اعضای کودک کتابخانه برگزار شد.
نیره زرقانی، کتابدار کتابخانه در معرفی کتاب گفت: مجموعه‌ی دوازده جلدی ترانه‌های می‌می‌نی و مامانی با سروده‌های ناصر کشاورز و در دو شکل جلد سخت و جلد نرم منتشر شده است. نشر افق به همراه این 12 جلد دو جلدکتاب سرگرمی همراه 50 برچسب نیز ارائه کرده است.
گفتنی است مجموعه کتاب‌های "می‌می‌نی" قصه‌های منظومی از بچه میمون بازیگوش است که در هر شماره از آن مشکلی رفتاری از او سر می‌زند یا حادثه‌ای برای او پیش می‌آیدکه در نهایت تجربه ارزنده‌ای کسب می‌کند این مجموعه مصور و رنگی برای گروه سنی "ب" و "الف" به چاپ رسیده است.
نسخه قابل چاپ