فهرست

اخبار شهرستان ها

با ارسال پیامی صورت گرفت:

دعوت امام جمعه شهرستان شمیرانات از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی، در پیامی از همگان جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت و بر لزوم ترویج این جشنواره در جامعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ حجت الاسلام والمسلمین سید سعید لواسانی، امام جمعه شهرستان شمیرانات به مناسبت برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، پیامی صادر کرد.
متن کامل پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
گسترش استفاده از فضای مجازی و رغبت جوانان به این فضا باعث کمرنگ شدن فرهنگ کتابخوانی در جامعه شده است و تلاش جمعی لازم است که دوباره کتاب و کتابخوانی را به دل خانواده های ایرانی برگردانیم؛ در این رابطه برگزاری برنامه ها و مسابقات با موضوع کتاب و کتابخوانی می تواند جرقه ای باشد برای اینکه مردم شریف ایران یک گام به سمت کتاب بردارند و خصوصاً در این ایامی که همگان توصیه می کنند تا برای مقابله با ویروس کرونا در خانه بمانیم، فرصت بسیار مغتنمی برای آشتی مجدد با مطالعه و کتاب است.
به رسم چند سال اخیر، امسال هم با هدف آشنایی با سیره ائمه معصومین(ع) و ترویج امر پسندیده کتابخوانی، دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در قالب های متنوع و برای سنین مختلف به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال اجرا است.
اینجانب ضمن قدردانی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، عموم مردم را به شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت می کنم.
انتظار می رود مردم فهیم شهرستان شمیرانات به ویژه نسل جوان، نوجوان و عموم علاقمندان به مطالعه کتاب، این فرصت را غنیمت شمرده و با حضور پرشور و گسترده خود در این جشنواره، معرفتشان را نسبت به اهل بیت(ع) افزایش داده و آنچه را که یاد می گیرند، سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

 
نسخه قابل چاپ