فهرست

اخبار شهرستان ها

در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی صورت گرفت؛

دعوت امام جمعه رودبار قصران از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی حسنی،امام جمعه رودبار قصران در پیامی از مردم شریف و ولایی منطقه برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی حسنی، امام جمعه رودبار قصران در پیامی از مردم برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح ذیر است :
بسمه تعالی
بدون شک برکت کشور عزیزمان به یمن وجود با برکت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(علیه السلام) است و اشاعه و ترویج اندیشه های اهل بیت(علیهم السلام) می تواند زمینه رشد معنویت و خودسازی را برای جوانان و نوجوانان فراهم نموده و انسان را به سرمنزل مقصود برساند .
اکنون که بدلیل بیماری منحوس کرونا، در خانه نشستن و رعایت فاصله اجتماعی تاکید می گردد، بهترین همراه و همنشین، کتاب است؛ کتابهای خوبی که عطر معرفت رضوی دارند .
اینجانب ضمن قدردانی از برگزاری چنین برنامه های ارزشمند که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدّ ظله العالی) می باشد، عموم مردم فرهنگ دوست شهرستان شمیرانات اعم از کودکان و نوجوانان، بزرگسالان و خانواده های محترم را به شرکت در بخش های مختلف دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت می کنم.

والسلام علی من اتبع الهدی
سید مجتبی حسنی
نسخه قابل چاپ