فهرست

اخبار شهرستان ها

به منظور برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی با مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه یک ری

در راستای جلب مشارکت دانش آموزان در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ؛رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری با مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه یک ری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، علی اکبر قربانی رمنتی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری با مهدی درخشانی مدیر جدید آموزش و پرورش ناحیه یک ری، دیدار و ضمن تبریک انتصاب ایشان به این سمت، درباره همکاری های مشترک فی ما بین و اجرای برنامه های فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختتند.
در این دیدار علی اکبر قربانی رمنتی خواستار تعامل بیشتر آموزش و پرورش با کتابخانه های عمومی در ایام شیوع کرونا با استفاده از ظرفیت پیام رسان شاد در دسترسی به دانش آموزان و خانواده ها به منظور اطلاع رسانی و اجرای  برنامه های فرهنگی از جمله مسابقات دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شد.
مهدی درخشانی ضمن بیان اهمیت کتابخوانی، از تعامل با کتابخانه ها در راستای اجرای برنامه های فرهنگی استقبال کرد و بر لزوم ترویج کتاب و کتابخوانی جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در بستر فضای مجازی به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا که خانواده ها به دلیل این بیماری زمان بیشتری در منزل هستند تاکید کرد.
گفتنی است در فراخوان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ۱۲ کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی شده و شرکت در این جشنواره برای عموم علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی میسّر است.  شرکت کنندگان جهت دریافت فایل کتاب‌ها می‌توانند به آدرس www.razavi.iranpl.ir مراجعه کنند.
نسخه قابل چاپ