فهرست

اخبار شهرستان ها

در پیامی صورت پذیرفت؛

تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار به مناسبت هفته کتاب

نادر نیکخواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار طی پیامی هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛  نادر نیکخواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت.
در این پیام آمده است: 24آبانماه تلنگری جهت رجوع به یار مهربان بوده تا روایتگر تصویر زندگی مان در تلاطم ایام گذشته باشد. یار مهربانی که پدر و مادر از کودکی دستش را در دستمان نهادند تا آینده مان را بسازند. بزرگتر که شدیم و قوه تشخیص مان کامل شد رنگین کمانش برایمان دلبری کرد و تمام لحظاتمان را غرق در روشنایی نمود.
عشق یار مهربان عشقی ناب و بدور از ریاست. معشوقی است که هیچ وقت به عاشق خود دروغ نمی گوید. شعور عاشق را به اوج رسانده و زبانش را گویا و کلامش را شیوا می گرداند.
مونس تنهایی بسیاری از عاشقانی است که گردش روزگار آنها را ملول ساخته و ترمیم کننده قلب های زخم خورده ای است که جهل و نادانی مسبب آن بوده است.
آری؛ کتاب سرچشمه ی همه کمالاتی است که انسان با نگاه به آن می تواند آنها را کسب نموده و منشا خیر برای دیگران باشد تا آنجا که امیر مؤمنان علی ابن ابی طالب(ع) میفرماید: «کتاب بوستان فرزانگان است.»
به سهم خود هفته کتاب و کتابخوانی را به همه همشهریان عزیز به خصوص همکاران گرانقدرم در کتابخانه های عمومی تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق الهی را برایشان مسئلت می نمایم.

نسخه قابل چاپ