فهرست

اخبار شهرستان ها

طی پیامی صورت گرفت؛

دعوت فرماندار ورامین به شرکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ورامین با صدور پیامی از مردم شریف و دوست دار کتاب شهرستان خواست تا در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ حسین کاغذلو، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ورامین با صدور پیامی از مردم دوست دار کتاب شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن پیام آمده است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم
ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، زمینه رشد و توسعه فرهنگی جامعه را میسر می کند و این مهم جز با همکاری و همراهی همگان میسر نمی شود. جامعه امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگر به ارتقاء فرهنگ نیاز دارد، فرهنگی که با مطالعه، تحقیق و شناخت علوم و پیشرفت های روز که جز با خواندن کتاب میسر نمی‌شود به دست می آید.
اگر اقشار مختلف جامعه و به ویژه جوانان و آینده سازان ایران اسلامی به کتاب و کتابخوانی توجه ویژه داشته و با این یار مهربان، انس و الفت بیشتری پیدا کنند، قطعا آینده روشن تری در انتظار کشور است، مسیری که با تلاش مسئولان برای تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز محقق می شود.
امروز که به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمامی مسئولان بهداشت و درمان بر ماندن در خانه افراد تأکید می کنند، چه بهتر که از این فرصت برای انس بیشتر با کتاب استفاده کرد که البته برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی می تواند به این مهم کمک کند.
ضمن تشکر از تلاش های رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی، کتابداران و تمامی کارکنان کتابخانه های عمومی ورامین، از عموم مردم درخواست می کنم تا با جدیت در جشنواره مجازی کتابخوانی رضوی شرکت کرده و با ترویج فرهنگ دینی، بر توطئه و شبیخون فرهنگی دشمنان غلبه کنند.

نسخه قابل چاپ