فهرست

اخبار شهرستان ها

فرماندار شهرستان بهارستان؛

جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصتی برای آشتی مردم با کتاب است

مجتبی خانجانی، فرماندار شهرستان بهارستان در پیامی با دعوت از شهروندان فرهنگ دوست بهارستانی برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را فرصتی برای آشتی مردم با کتاب عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ مجتبی خانجانی، فرماندار شهرستان بهارستان در پیامی با دعوت از عموم شهروندان شریف و فرهنگ دوست بهارستانی برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، این جشنواره را فرصتی برای آشتی مردم با کتاب عنوان کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
كتاب ستون تمدن بشری و اساس پیشرفت و تعالی جامعه است. در جایگاه والای کتاب همین بس که معجزه پیامبراعظم و رسول خاتم(ص) کتابی است هدایتگر که در سر راه زندگی آدمی به يادگار گذاشته است.
کتاب از دیرباز در نزد ایرانیان نیز ارزش و ارج بالایی داشته و دانشمندان و فرهیختگان ایران زمین، از بزرگترین نویسندگان و علم گستران جهان بوده و کتابهای بسیاری را تالیف و به جهانیان تقدیم کرده اند. با این قدمت و پیشینه فرهنگی و تمدنی، پسندیده نیست که کتاب و کتابخوانی درعصر حاضر در بین خانواده های ایرانی کمرنگ باشد. دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که یک حرکت موثر و ماندگار در عرصه کتابخوانی است، فرصتی برای آشتی دوباره مردم با کتاب است.
با قدردانی از ابتکار ارزنده نهاد کتابخانه های عمومی کشور در برگزاری این جشنواره، از عموم شهروندان عزیز بهارستانی دعوت می کنم همانند همیشه که درعرصه های اجتماعی و فرهنگی پیشتاز بوده اند، با شرکت در این جشنواره بزرگ نیز برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات خود به ثبت برسانند.

 
نسخه قابل چاپ