فهرست

اخبار شهرستان ها

به مناسبت روز عفاف و حجاب برگزار شد:

اولین نشست مطالعاتی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در فضای مجازی

همزمان با روز عفاف و حجاب اولین نشست مطالعاتی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شریار با محوریت کتاب پوشش و حجاب به صورت مجازی در شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به مناسبت روز عفاف و حجاب اولین نشست مطالعاتی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با محوریت کتاب "پوشش و حجاب" نوشته علی محمدی آشنانی به صورت مجازی برگزار گردید.
این نشست با معرفی کتاب "پوشش و حجاب" نوشته علی محمدی آشنانی توسط زهرا رضائی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار آغاز شد در ادامه شرکت کنندگان در نشست به بیان دیدگاه ها خود از کتاب پرداختند.
 
در این نشست کتاب "حریم ریحانه: اولین و تنها دایره‌المعارف پوشش و عفاف کشور" توسط شهناز خزائی، مسئول کتابخانه ایثار، کتاب "بررسی حجاب از دیدگاه قرآن و حدیث" نوشته مرضیه قاسمی، توسط طاهره علیزاده و کتاب "دختران آفتاب" نوشته ام‍ی‍رح‍س‍ی‍ن‌ ب‍ان‍ک‍ی،‌ توسط اکرم شعبانی کتابداران کتابخانه استاد شهریار معرفی شد.
گفتنی است پوشش و حجاب دفتر سی و هفتم از مجموعه چلچراغ حکمت کانون اندیشه جوان است. این مجموعه، اندیشه‌ها و نظریات استاد شهید، مرتضی مطهری را برای نسل جوان مشتاق به اندیشه‌های این مرد بزرگ گردآوری کرده است.
 
 
نسخه قابل چاپ