فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر؛

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب در کتابخانه تازه تاسیس سربندان برگزار شد

همزمان با ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر، نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «مادر» و «بوی بهشت» در کتابخانه تازه تاسیس سربندان شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت  میترا آبیار، مسئول کتابخانه، نشست معرفی و جمع خوانی کتاب «مادر» و«بوی بهشت» به عنوان اولین فعالیت فرهنگی کتابخانه در کتابخانه عمومی سربندان شهرستان دماوند برگزار شد.

در این نشست کتاب «مادر» نوشته لیوبا ورونکوا، ترجمه فاطمه زهروی و کتاب «بوی بهشت» با حضور گروهی از اعضای دانش آموز در کتابخانه سربندان معرفی و جمع خوانی شد.

مسئول کتابخانه عمومی سربندان در معرفی کتاب «مادر» گفت: کتاب «مادر» قصه دختر کوچکی است به نام والنتین، در زمان جنگ جهانی دوم. والنتین خانواده اش را در جنگ از دست داده و خانواده ای روستایی که دور از جبهه ی جنگ زندگی می کنند؛ این کتاب با بیانی شیوا به شرح دشواری های زمان جنگ می پردازد و کودکان و نوجوانان را به همدلی و یاری آسیب دیدگان جنگ سوق می دهد.

آبیار در معرفی کتاب «بوی بهشت» گفت: کتاب «بوی بهشت» شرحی است بر زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س). فرازهای ولادت، القاب، ازدواج، فرزندان، شهادت، فضائل و ... از جمله بخش های این کتاب هستند. این کتاب با بیانی روان و ساده نوجوانان و جوانان را با زندگی پر برکت آن حضرت و فراز و نشیب های آن آشنا می کند.

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ