فهرست

اخبار شهرستان ها

با ارسال پیامی؛

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

عبدالرضا علی پناه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران، در پیامی از عموم مردم بویژه شاعران و هنرمندان برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران؛ عبدالرضا علی پناه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران به مناسبت برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، در پیامی از مردم بویژه شاعران و هنرمندان شهرستان شمیرانات برای شرکت در این جشنواره دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی
کتابها عطش دانش ما را فرو می نشانند و مطالعه تاریخ و شناخت فرهنگ های مختلف، دریچه ای جدید به روی انسانها باز خواهد کرد. بی تردید زمانی که سرمایه معنوی و علمی افراد افزایش یابد، عزت و اعتماد به نفس آنها نیز غنی می گردد و به نوبه خود باعث می شود ظرفیت های موجود در نهاد انسان ارتقاء یابد؛ به گونه ای که روبرو شدن با شرایط امروز، بسیار آسان می گردد.
آغاز دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی را به فال نیک می گیریم و از همین طریق از همه شهروندان فهیم شمیرانات می خواهم که در روزهای کرونایی که فرصت و امکان بیشتر وجود دارد خواندن و مطالعه را در برنامه روزانه خود جای دهند.
از همه خانواده ها انتظار می رود تا با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی که شرایط خوبی را برای مشارکت خانوادگی در این جشنواره فراهم آورده است به اوقات خود غنای معرفتی بخشند و بر معنویت خود با کسب معرفت نسبت به اهل بیت(ع) بیافزایند.
نسخه قابل چاپ