فهرست

اخبار شهرستان ها

با همکاری مسئول کتابخانه شهید فتوحی شعار برگزارشد:

معرفی کتاب در پارک خانواده شهرستان ورامین

با همکاری مسئول کتابخانه شهید فتوحی شعار و پایگاه بسیج قمر بنی هاشم (ع) حوزه یک حضرت رقیه (س) معرفی کتاب نسل سالم در پارک خانواده شهرستان ورامین انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ با همکاری کتابخانه  شهید فتوحی شعار و پایگاه بسیج قمر بنی هاشم (ع) حوزه یک حضرت رقیه (س) و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی به مناسبت تکریم روز خانواده ؛مراسمی در پارک خانواده شهرستان ورامین برگزار شد که در بخشی از این مراسم فرشته وفایی مسئول کتابخانه به  معرفی کتاب پرداخت.
در این مراسم فرشته وفائی مسئول کتابخانه  شهید فتوحی شعار در معرفی کتاب "نسل سالم" نوشته سودابه بیوس گفت : این کتاب  شامل رهنمودهای اسلامی در جایگاه جهت گیری کلی و استفاده از دانش روز و طب سنتی در شرایط کاربردی است و حاوی راهکارهای پیش از بارداری با تکیه به رویکرد طب سنتی ایرانی،طب سنتی اسلامی و طب نوین است.
وی افزود:با مطالعه این کتاب گامی در جهت ارتقاء آگاهی عمومی و پاسخگویی به نیازهای مخاطبان در برنامه ریزی و فرزندپروی نسل سالم و صالح و رو به کمال خواهید برداشت .
درادامه خانم محمدی پور استاد حوزه و دانشگاه به سخنانی پیرامون خانواده ،همسرداری و اهمیت آن پرداخت و در حاشیه این مراسم جلسه مشاوره توسط دکتر سامعه حیدری مشاوره خانواده برگزار شد.
گفتنی است فرشته وفائی مسئول کتابخانه  شهید فتوحی شعار همزمان با عید غدیر خم نیز با حضور در مراسم گرامیداشت این روز که در پارک خانواده برگزار شده بود به معرفی کتاب امیر گلها نوشته حسین سیدی پرداخت ،این کتاب نگاهی نو به زندگی و شخصیت امام علی (ع) دارد و کاندیدای جایزه کتاب سال ولایت می باشد.
.

نسخه قابل چاپ