فهرست

اخبار شهرستان ها

بخشدار لواسانات مردم را به مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

بخشدار لواسانات با انتشار پیامی مردم را به مشارکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران , حمید دانش آموز , بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش لواسانات در پیامی ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی , مردم را به مشارکت در دهمین دوره این جشنواره دعوت کرد .
متن پیام به شرح ذیل است :
بسمه تعالی
این روزها که تمام هم و غم و دل نگرانی ما مواجهه با بیماری کروناست و شکست این بیماری منحوس به آرزویی جهانی مبدل گشته است مطمئنا عقل هر انسان خردمندی حکم به اندیشیدن و تبدیل تهدیدها به فرصتها می نماید . هر یک از ما باید فرصت را غنیمت شماریم و ضمن پیوستن به پویش " در خانه ماندن " به کارهایی بپردازیم که در گذشته به بهانه نداشتن زمان کافی , از آنها غافل مانده ایم و یکی از تاثیر گذارترین این فعالیتها,  گرایش به مطالعه کتابهایی ست که می تواند در رشد معنوی و علمی ما کمک شایان توجهی نماید .
بی شک , جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج فرهنگ متعالی اهل بیت ( ع ) و الگوبرداری عموم مردم از سبک زندگی امام مهربانی ها خواهد بود .
لذا انتظار می رود تمامی نهادها و ادارات بخش لواسانات در برگزاری شایسته دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت داشته و آحاد مردم نیز با مطالعه منابع جذاب آن , آرامش روحی و ارتقاء معنوی را میهمان همیشگی خانواده های خود کنند .
نسخه قابل چاپ