فهرست

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار شهرستان ها

به همت مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) ورامین صورت پذیرفت:

اجرای نمایش و نمایشنامه خوانی در مدرسه شهید فهمیده

به همت مسئول و کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهرستان ورامین، نمایشنامه خوانی کتاب سرباز و مرز در مدرسه شهید فهمیده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به همت رضا شهابی، مسئول و زهرا نیکوئی، کتابدار کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهرستان ورامین همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اجرای نمایشی و نمایشنامه خوانی کتاب "سرباز و مرز" نوشته هادی خورشاهیان در مدرسه شهید فهمیده برگزار شد.

در این مراسم که با استقبال چشمگیر دانش آموزان و با هدف آشنایی هرچه بیشتر آنان با نمایشنامه و نمایشنامه خوانی  با موضوع انقلاب برگزار شد دو نفر از دانش آموزان مدرسه که در نشست های کتابخوان کتابخانه ای حضوری فعال دارند به اجرای زیبا و تاثیر گذار و بازخوانی یکی از نمایشنامه های کتاب "سرباز و مرز" نوشته هادی خورشاهیان با عنوان "تابوت و پرچم" که روایتگر بازگشت پیکر شهید 8 سال دوران دفاع مقدس بعد از 25 سال و روبرو شدن دو دوست جانباز با پیکر آن شهید و یادآوری خاطرات آن دوران پرغرور و پرافتخار با همرزم شهیدشان است پرداختند.

گفتنی است مخاطب با تماشای نمایشنامه «تابوت و پرچم» که اثری آئینی و حماسی است می تواند ضمن سرگرمی و بهره مند شدن از متن کتاب و داستان، با فضای تصویری و صحنه سازی نمایشنامه خوانی نیز آشنا شود.

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ