فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با نیمه شعبان آغاز شد:

مسابقه بزرگ کتابخوانی زندگی مهدوی در سایه دعای عهد

همزمان با نیمه شعبان مسابقه بزرگ کتابخوانی با محوریت کتاب زندگی مهدوی در سایه دعای عهد به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران ،به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس و با همکاری قرارگاه فرهنگی شهرستان همزمان با میلاد حضرت ولی عصر (عج) مسابقه بزرگ کتابخوانی با محوریت کتاب زندگی مهدوی در سایه دعای عهد تالیف حجت الاسلام محسن قرائتی از امروز (پنجشنبه) مصادف با نیمه شعبان آغاز و علاقه مندان تا پنجم اردیبهشت همزمان با پایان ماه مبارک شعبان فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

کتاب "زندگی مهدوی درسایه دعای عهد" تفسیری اجمالی از معارف اسلامی ارایه شده در دعای عهد به ویژه معارف مهدوی است. در این نوشتار ابتدا به برخی از مباحث خداشناسی و اوصاف مهم خداوند که در دعای عهد به آنها اشاره شده است پرداخته شده و پس از آن بعضی از عقاید شیعیان در مورد امام مهدی(ع) و شناخت آن امام و وظایف آنان در قبال ایشان با توجه به مندرجات این دعای شریف مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. همچنین این کتاب زندگی مهدوی را از دیدگاه دعا و زندگی کسانی را که می‌خواهند مهدوی باشند، توصیف کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فایل کتاب و پرسشنامه به سایت www.samakpl.ir مراجعه نموده و پس از ثبت نام با انتخاب شهرستان قدس در پروفایل در این مسابقه شرکت نمایند.

گفتنی است مهلت شرکت در این مسابقه تا پایان ماه مبارک شعبان (پنجم اردیبهشت ماه) می باشد و به قید قرعه به ده نفر از برگزیدگان کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

نسخه قابل چاپ