فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف بررسی برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی انجام شد:

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان

زهرا رضائی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با مهندس غلامی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شهریار دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، زهرا رضائی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در جهت ارائه برنامه های فرهنگی سه ماهه اول سال 99 کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با مهندس غلامی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدای این نشست رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار به ارائه گزارشات متنوعی همچون فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در ایام تعطیلی کتابخانه های عمومی سطح کشور، آمار شرکت کنندگان در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان شهریار و هم چنین ارائه برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در سال 99 پرداخت.
رضائی بیان داشت: در مرحله سوم بازگشایی کتابخانه های عمومی تدابیر خوبی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نظر گرفته شده است و ما نیز پیرو همان دستورالعمل ها  تمامی موارد را اجرا نموده تا در این ایام بتوانیم به بهترین شکل به شهروندان ارائه خدمات نماییم.
در این جلسه مهندس غلامی ضمن تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی جهت حفظ سلامت کارکنان و مراجعان، از توجه نهاد کتابخانه های عمومی کشور بر این مهم تشکر و قدردانی نمود.
 وی یادآور شد جشنواره کتابخوانی رضوی از اقدامات ارزشمندی است که ضمن تشویق به کتاب و کتابخوانی فرهنگ رضوی را در جامعه تقویت می نماید.
نسخه قابل چاپ