فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با هفته کتاب صورت گرفت:

معرفی کتاب تولستوی و مبل بنفش در بستر فضای مجازی کتابخانه عمومی اباصالح (عج) اسلامشهر

همزمان با هفته کتاب، به همت کتابدار کتابخانه عمومی اباصالح(عج) شهرستان اسلامشهر، کتاب «تولستوی و مبل بنفش» در بستر فضای مجازی کتابخانه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی تهران؛ همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، به همت نیره زرقانی کتابدار کتابخانه عمومی اباصالح(عج) شهرستان اسلامشهر، کتاب «تولستوی و مبل بنفش» تالیف نینا سنکویچ ، ترجمه: لیلا کرد.در بستر فضای مجازی کتابخانه معرفی شد.
زرقانی در معرفی کتاب گفت:کتاب «تولستوی و مبل بنفش»، اثری نوشته ی نینا سنکویچ است که اولین بار در سال 2014 انتشار یافت. نینا سنکویچ پس از مرگ خواهرش، خود را در گردابی از اندوه یافت و به منظور مشغول نگه داشتن ذهنش، دائماً به انجام کارهای مختلف پرداخت. او اما در روز تولد چهل و شش سالگی اش تصمیم گرفت که از فرار دست بکشد و به دنیای کتاب ها پناه ببرد. او که مادر چهار کودک بود، هر روزش را به مدت یک سال به خواندن کتابی ارزشمند اختصاص داد.
وی افزود:این شرح حال روح بخش و روشنگرانه از نینا سنکویچ، داستانی واقعی و بسیار جذاب درباره ی فقدان، امید و درنهایت، رهایی از رنج ها است. نینا به عنوان نوعی درمان به کتاب خواندن روی می آورد و در طول سفر ذهنی هیجان انگیز خود، از قدرت بی نظیر کتاب ها در کمک به ما برای باز پس گیری زندگی مان پرده برمی دارد
.
نسخه قابل چاپ