فهرست

اخبار شهرستان ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت بخشدار مرکزی شهرستان قدس از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

بخشدار مرکزی شهرستان قدس در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ ماریاسادات رضوی، بخشدار مرکزی شهرستان قدس، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن پیام آمده است:

بسمه تعالی
در این ایام عزیز که به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی؛ صحن و سرای امام عاشقان حضرت علی ابن موسی الرضا(علیه‌السلام) برای اولین بار، میزبان دلدادگان حضرتش نیست؛ دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصت مناسبی است تا مشتاقان امام رئوف با مطالعه کتاب های رضوی؛ ذره ای از عطش دلتنگی زیارت مضجع شریف حضرت‌ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) را فرونشانند. جشنواره رضوی گامی بسیار مهم در شناخت اهل بیت(ع) است.
 شهروندان قدسی و روستائیان بخش مرکزی با حضور گسترده خود در جشنواره رضوی و مطالعه کتابهای مرتبط، دین خود را به ساحت مقدس امام رضا(ع) ادا می کنند.
 تنوع کتاب ها در این جشنواره و به ویژه توجه به قشر کودک و نوجوان قابل تحسین است.
این جشنواره در افزایش سطح آگاهی و دانش افزایی جوانان و نوجوانان، نقش برجسته ای ایفا می کند.
از همه مردم و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی دعوت می کنم با شرکت در این مسابقه و تبلیغ و اطلاع رسانی این جشنواره، در این اقدام فرهنگی و معنوی سهیم باشند.
در پایان، از زحمات سرکار خانم اطهری رییس کتابخانه های عمومی شهرستان قدردانی می نمایم و برای ایشان و همکاران پرتلاش شان آرزوی توفیق روزافزون دارم.

ماریاسادات رضوی
بخشدار مرکزی شهرستان قدس
نسخه قابل چاپ