فهرست

اخبار شهرستان ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت رئیس اداره آموزش و پرورش بخش رودبار قصران از مردم برای مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

رئیس اداره آموزش و پرورش بخش رودبار قصران، فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده های آن‌ها را به مشارکت گسترده در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ کلثوم رجب بلوکات، رئیس اداره آموزش و پرورش بخش رودبار قصران با صدور پیامی، فرهنگیان، دانش آموزان و خانواده های آن‌ها را به مشارکت گسترده در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی بصورت مجازی دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:
باسمه تعالی
خوشبختانه کتابخانه‌های عمومی در حال برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در فضای مجازی (www.samakpl.ir)  هستند؛ وجود این جشنواره به‌منظور مطالعه کتابهای مفید و ارزشی و آشنایی هر چه بیشتر با سیره اهل بیت(ع) در روزهای خانه‌نشینی مردم غنیمت است .
اینجانب ضمن قدردانی از تلاش کتابدارانی که با فعالیت‌های خود در راه ترویج کتابخوانی در ایام شیوع کرونا، رسالت اجتماعی خود را انجام می‌دهند، بدینوسیله از همکاران گرامی، دانش آموزان عزیز و خانواده‌های محترم برای مشارکت گسترده در این جشنواره دعوت می‌کنم.
امیدوارم با همت و تلاش کتابداران، فرهنگیان، فرهیختگان، هنرمندان و علاقه مندان به گوهر علم و معرفت، بیش از پیش شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی در بخش رودبار قصران باشیم .
نسخه قابل چاپ