فهرست

اخبار شهرستان ها

با حضور امام جمعه شهرستان رباط کریم برگزار شد:

تجلیل از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی قطره ای از اقیانوس غدیر

برندگان مسابقه کتابخوانی قطره ای از اقیانوس غدیر با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن ترابی، امام جمعه رباط کریم امام جمعه تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ برندگان مسابقه کتابخوانی "قطره ای از اقیانوس غدیر "با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین حسن ترابی، امام جمعه رباط کریم؛ عزت الله عسگری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و  الهه زارعین رئیس  اداره کتابخانه های عمومی رباط کریم در دفتر امام جمعه شهرستان معرفی و تجلیل شدند.

حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم در جمع برگزیدگان مسابقه کتابخوانی " قطره ای از اقیانوس غدیر" که به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار شده بود با اشاره به تأکید دین مبین اسلام بر ضرورت مطالعه و تحصیل علم و دانش اظهار داشت: سرانه کتابخوانی در کشور ما پایین است و آنگونه که انتظار می رود در زمینه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی کار نشده و باید تلاش مضاعفی در کشور جهت نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی صورت پذیرد.

وی ضمن تشکر از تلاشهای الهه زارعین ریاست اداره کتابخانه های رباط کریم در خصوص برگزاری مسابقات کتابخوانی به ویژه جشنواره کتابخوانی رضوی که موجب بالا رفتن انگیزه مطالعه در جوانان شهرستان شده؛ خواستار افزایش فعالیت های فرهنگی در شهرستان شد.

در پایان این نشست از محمود نقدی، نویسنده کتاب قطره ای از اقیانوس غدیر، حجت الاسلام جلالی مسئول دفتر امام جمعه رباط کریم و ده نفر از برندگان مسابقه قطره ای از اقیانوس غدیر تقدیر شد.

نسخه قابل چاپ