فهرست

اخبار شهرستان ها

طی پیامی صورت گرفت؛

دعوت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ورامین از علاقه مندان به مطالعه برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورامین در پیامی از علاقه مندان به مطالعه بویژه جوانان و نوجوانان شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، طاهر طاهری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورامین در پیامی از علاقه مندان به مطالعه بویژه جوانان و نوجوانان شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به این شرح است:
برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی علاوه بر معرفی هر چه بیشتر اهل بیت(ع) در میان اقشار جامعه یک رخداد فرهنگی بسیار بزرگی است که موجب نشاط اجتماعی در جامعه شده است. در این برهه از زمان که شیوع ویروس کرونا موجب خانه نشین شدن مردم شده است، این جشنواره فرصتی بسیار عالی برای آشنایی هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان اهل مطالعه با سیره و فضائل ائمه اطهار می باشد.
اینجانب از همه علاقه مندان به مطالعه بویژه جوانان و نوجوانان شهرستان ورامین دعوت می کنم که در این جشنواره فرهنگی مذهبی شرکت نمایند.

طاهر طاهری
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ورامین
نسخه قابل چاپ