فهرست

اخبار شهرستان ها

طی پیامی صورت گرفت؛

دعوت فرماندار شهرستان اسلامشهر از مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

فرماندار شهرستان اسلامشهر، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ مسعود مرسلپور، فرماندار شهرستان اسلامشهر، در پیامی از عموم مردم شهرستان برای شرکت در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:
دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و به تبع آن در استان تهران توسط اداره کل کتابخانه عمومی استان و در شهرستان، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسلامشهر متفاوت‌تر از دوره‌های قبل در حال برگزاری است.
امسال به لحاظ شیوع ویروس منحوس کرونا بسیاری از فعالیت‌هایی که به صورت عمومی برگزار می‌شد، متوقف شده است، لذا اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسلامشهر به صورت مجازی نسبت به برگزاری این جشنواره همت کرده که منابع بسیار ارزشمندی برای آن در نظر گرفته شده است. در این دوره همه مردم در سنین مختلف می‌توانند در مسابقات مخصوص به خود شرکت کنند.
مردم فهیم شهرستان اسلامشهر را در ماه مبارک رمضان به شرکت در ضیافت کتابخوانی رضوی دعوت می کنم. امید است به یاری خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین علیهم السلام، و همکاری همه دستگاه ها و مشارکت مردم فرهیخته شهرستان، گامی مهم در تحقق اهداف فرهنگی و ترویج معارف دینی و سیره معصومین علیهم السلام برداشته شود تا شاهد درخشش دوباره این شهرستان در این رویداد فرهنگی و مذهبی باشیم.
نسخه قابل چاپ