فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با هفته کتاب صورت پذیرفت:

بازدید امام جمعه و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک از کتابخانه ولایت

همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، امام جمعه و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک ضمن بازدید از کتابخانه عمومی ولایت از زحمات کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار، حجت اسلام و المسلمین حجت‌الله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان قرچک و محمود برزگر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور در کتابخانه عمومی ولایت ضمن بازدید، از زحمات و تلاش های کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان قرچک تقدیر به عمل آوردند.
در این دیدار حجت السلام و المسلمین اسماعیلی، رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک ضمن تشکر و خداقوت به آمنه بیات، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قرچک و مجموعه کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک گفت .

امام جمعه شهرستان با مقایسه شرایط کنونی کتابخانه نسبت به سالهای گذشته همچنین افزایش منابع کتابخانه از زحمات آمنه بیات رئیس اداره کتابخانه های شهرستان تقدیر کرد.
محمود برزگر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گفت: کتابخانه ها از معدود سازمان هایی هستند که با توجه به تعطیلات کرونایی فعالیتهای فرهنگی بهینه و شایسته ای را در فضای مجازی ارائه می دهند.
گفتنی است در کنار این بازدید صمیمی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه ولایت باقرآباد، تعداد ۹۲ عنوان کتاب شامل ۲۸۴ جلد کتاب با ارزش تقریبی ۸۱ میلیون و ۶۳۰ هزار ریال توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک به کتابخانه های عمومی شهرستان اهدا شد.  

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ