فهرست

اخبار شهرستان ها

با صدور پیامی انجام شد:

دعوت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاکدشت از مردم شهرستان برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

حمید محسنوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت با صدور پیامی به پویش جشنواره کتابخوانی رضوی پیوست

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران ، حمید محسنوند رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی شهرستان پاکدشت با صدور پیامی از مردم شهرستان دعوت کرد در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند. متن پیام به شرح ذیل است:

ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی سلامتی همه مردم مسلمان ایران و جهان؛ به یاری پروردگار متعال و مدد امام هشتم علیه السلام، امسال نیز همچون سنوات گذشته جشنواره رضوی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و سایر نهادهای فرهنگی به منظور ترویج فرهنگ مطالعه ی کتاب های مفید و ارزشمند برگزار می گردد.
با توجه به شرایط موجود جامعه، افزایش اوقات فراغت و لزوم استفاده بهینه از این فرصت،  از همه اقشار و مردم شهرستان پاکدشت دعوت می گردد که با مدنظر قرار دادن مطالعه ای هدفمند به منظور ارتباط و انس با کتاب به این پوشش همگانی و مطلوب به همراه سایر خانواده بپیوندند.
گفتنی است دهمین جشنواره رضوی به صورت ملی در سراسر کشور در حال برگزاری است و شهرستان پاکدشت با توجه به اینکه در مسیر جاده امام هشتم قرار دارد،  بیش از پیش به این امر اهتمام ورزیده است ، امید که با ارائه فعالیت‌های فرهنگی از طریق فضای مجازی در راستای اجرای این جشنواره بزرگ؛  نتایج موثری در جامعه ایجاد گردد ومورد رضای امام مهربانی ها حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام واقع شود.
نسخه قابل چاپ