فهرست

اخبار شهرستان ها

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک؛

جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با زندگی نامه ائمه معصومین(ع) است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی خوب برای آشنایی بیشتر قشر جوان و دانش آموزان با زندگی نامه ائمه معصومین(ع) و بهینه کردن اوقات فراغت و ترویج هر چه بهتر آن در بین اطرافیان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، غلامرضا بختیاری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خصوص دعوت دانش آموزان به حضور پرشور در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اظهار کرد: دانش آموزان شهرستان در جشنواره رضوی سال گذشته حضور فعال و گسترده داشتند و امسال نیز حضور پر رنگ خواهند داشتند .
بختیاری افزود: دانش آموزان و همکاران فرهنگی با شرکت در دهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی و نقاشی زندگی معصومین(ع) برگ زرین دیگری در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی رقم خواهند زد.
بختیاری تصریح کرد: دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در راستای ترویج فرهنگ منور رضوی و گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین کودکان نوجوانان و بزرگسالان است که با سیره پاک معصومین(ع) به ویژه امام رضا علیه السلام هم خوانی دارد، دانش آموزان می توانند به صورت فردی و گروهی در این جشنواره کتابخوانی شرکت کنند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: از همه دانش آموزان و همکاران فرهنگی دعوت می کنم تا در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کرده و ضمن بهینه کردن اوقات فراغت خود از این فرصت بهترین استفاده را ببرند.
وی بیان کرد: کتاب، ارزشمند ترین وسیله است که انسان می تواند اوقات فراغت خود را با آن پر کند بدیهی است مطالعه کتاب‌های زندگینامه و سیره امامان معصوم(ع) باعث افزایش اعتقادات دینی ما خواهد شد.
بختیاری ضمن دعوت حضور پرشور دانش آموزان و همکاران آموزش و پرورش شهرستان قرچک اظهار داشت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای آشنایی بیشتر قشر جوان و دانش آموزان با زندگی نامه ائمه معصومین (ع) و ترویج آن در بین اطرافیان است.
نسخه قابل چاپ