فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با ایام گرامیداشت هفته کتاب صورت پذیرفت؛

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا از کتابخانه پانزده خرداد

همزمان با بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا از کتابخانه عمومی پانزده خرداد شهرستان بازدید و با رئیس اداره کتابخانه ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، امیر حسین طاهری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد شوری، مسئول ادبی قاف از کتابخانه عمومی پانزده خرداد بازدید و با مینا نوروزی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.
مینا نوروزی ضمن تبریک هفته کتاب و قدردانی از همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت تامین بخشی از منابع کتابخانه های عمومی شهرستان به بیان ضرورت اجرای برنامه های مشترک با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پرداخت و گفت: این برنامه ها می تواند کمک موثری در ارتقای سرانه مطالعه و کتابخونی در شهرستان ایفا نماید.
امیر حسین طاهری ضمن تبریک این ایام و ضرورت توجه شهروندان و مسئولین به مطالعه کتابخوانی و رفع نیازهای کتابخانه اظهار داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از همکاری مشترک با کتابخانه های عمومی در اجرای برنامه های فرهنگی خصوصا با توجه به شرایط بیماری کرونا و تعطیلی کتابخانه در فضای مجازی نیز استقبال می نماید و آماده همکاری است.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ