فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با ماه محرم؛

مسابقه کتابخوانی مجازی با محوریت کتاب خون خدا برگزار می شود

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس، همزمان با ماه محرم، مسابقه کتابخوانی مجازی با محوریت کتابخون خدا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ همزمان با ماه محرم و ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان و در راستای اشاعه فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین(ع)، مسابقه کتابخوانی مجازی با محوریت کتاب "خون خدا" نوشته جوادمحدثی توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس برگزار می شود.
علاقمندان بالای 15 سال می توانند جهت دریافت فایل متن کتاب به وبلاگ کتابخانه مرکزی به آدرس http://markazi-qods.blogfa.com مراجعه نموده و پاسخ را از طریق دایرکت صفحات اینستاگرام یکی از کتابخانه های عمومی شهرستان قدس به آدرس کتابخانه مرکزی: lib_markazi_qods  ، کتابخانه جوادالائمه(ع): javadolaeme_library ، کتابخانه امام علی(ع): imam_ali_library  در قالب عدد پنج رقمی به ترتیب سوالات از چپ به راست ارسال نمایند.
گفتنی است این مسابقه تا پایان ماه محرم(28شهریور) در حال برگزاری است و به قید قرعه به ده نفر از برگزیدگان کارت هدیه پانصد هزار ریالی اهدا خواهد شد.
نسخه قابل چاپ